אנחנו בונים סטארטאפים ממוקדים, עולמיים ובעיקר שמחים!

סטארט-אפים
יזמים
משרות נוצרו
.5 מיליון
הושקעו

מי אנחנו

אנו באילת האב מציעים תמיכה, ליווי והנחיה, וסביבת עבודה מודרנית ונותנת השראה לפתח את הרעיון פורץ הדרך הבא.

הצוות

אריאל בנטוב

מייסד

אור חביב

מנכ״ל

מעיין מנדלברג

מנהלת פרויקטים

שרון גולדמן

פיתוח עסקי

אולסיה איפרגן

מנהלת  אדמיניסטרטיבית

המייסדים

השותפים שלנו

מה אנחנו עושים

אנחנו מאמינים שבני אדם יוצאים מן הכלל יוצרים חברות יוצאות מן הכלל, אז אנחנו משקיעים את כול מה שיש לנו בשני דברים: אחד, למצוא את היזמים היוצאים מן הכלל ושנים בחינוך על מנת לעזור לתת השראה לדורות העתיד להפוך ליזמים יוצאים מן הכלל.

עזרה ליזמים

אנו ממוקדים בעזרה ליזמים להוציא את הרעיונות שלהם לעולם. איפה שהוא יש כרגע יזם עם רעיון שיכול לשנות את העולם ולעזור למיליונים של בני אדם לחיות חיים טובים יותר. אנחנו רוצים למצוא את האדם הזה ולספק לו או לה את התשתית לממש את הרעיון הזה.

ערך בלתי מתפשר

האב אילת ממוקד בבניית ערך בלתי מתפשר. התכנית שלנו ממוקדת בהכוונת היזמים ליצירת חברות בעלות ערך ממוקד וברור. אנחנו מחפשים שוק מצויין, פתרון מצויין לבעיה רצינית ובניית צוות וטכנולוגיה יוצאים מן הכלל על מנת לספק זאת.

חינוך - יוצרים הזדמנויות

בהאב אילת אנו מאמינים שההשקעה הכי חשובה ואיכותית בעולם היא בחינוך. לכן, אנו משקיעים כול יום בבניית תכניות חינוך ובשותפויות אסטרטגיות עם ארגונים שמעודדים יוזמה, מנהיגות ויצירתיות בבני נוער. אנחנו מאמינים שליזמות וליצירתיות אין גיל, העולם שלנו מלא באנשים מדהימים אבל רובם לא מקבלים את ההזדמנות לממש את הגדולה ואת היחודיו שלהם. אנו בהאב אילת משקיעים בדבר אחד- יצירת הזדמנויות באופן שווה לכולם.

למה האב אילת

”אנחנו לא שופטים את היום שעבר לפי כמות הפירות שקטפנו, אלא לפי כמות הזרעים שזרענו!“

הגישה שלנו בהאב אילת היא שהצלחות גדולות לוקחות זמן ודורשות סבלנות, השקעה, התמדה וטיפוח. עם האנשים הנכונים, הסבלנות הנכונה, ההשקעה וההכוונה הנכונה ועם הרבה אמונה ניתן לבנות חברות מדהימות!

דרכים להיות מעורבים

הצטרפו
לקהילה

חשבו על רעיון מדהים, פגשו אנשים יצירתיים, התמקדו, בנו ערך גדול ופרצו לשווקים חדשים.

הפכו
למנטורים

תנו חזרה לקהילת היזמים, הצטרף לתכניות האקסלרציה, לאינקובטור או לתכניות החינוך של האב אילת וקח חלק בבניית דור העתיד של החברות המדהימות בעולם

חברו
אלינו

תמוך והובל בשינוי דרך היזמים והחברות המדהימות של האב אילת.

עבדו
באילת האב

בואו להצטרף לצוות האב אילת, אנחנו תמיד מחפשים אנשים מדהימים.